Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaptam ajándékba egy leopárd-g...

Kaptam ajándékba egy leopárd-gekkót. Fogalmam sincs hogy milyen környezetben érzi jól magát?! Bővebben bent!

Figyelt kérdés
Kb 1,5hónapja van nálunk eddig 4* vedlett de már megint fakul. Ez jó? Lehet neki a homokba élő növényt tenni (ami meg is marad) A tücskön gyászbogár lárván és lisztkukacon kívül mit eszik még?
2010. dec. 6. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez meg az etetésük :)


[link]

2010. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nálam "szobai futóka" nevű növény van a kaméleonnál és a nappaligekkónál terráriumba mert az mindent kibír.

Hideget, meleget, ha nem locsolod azt is, ha túllocsolod azt is, meg a párát is, tehát az egy jó növény. Egyéb növények nem is maradnak meg nálam, de ebből bazi sok van már. NYáron vettem egy kis cseréppel, és már 2db bazinagy terrárium tele van vele, elég gyorsan nő :)

2010. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!