Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez normális egy szakállas...

Ez normális egy szakállas agámánál?

Figyelt kérdés
Az agámám idei születésű és még kicsi. Ma mikor megetettem furcsán elkezdett rángani a testrészei összevissza mozogtak.
2010. dec. 28. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

hát nemhiszem ...xD tese szoktál rángani mikor eszel...

na de komolyan tuti beteg soha nem láttam még agámát rángani...

2010. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem sütötted meg?
2010. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogy hogy megsütni? nem hiszem mert a lámpája ugyan olyan közel van mint egy honappal volt és a fűtő köve is ugyan igy
2010. dec. 28. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínüleg rosszul táplálod, a remegés kálcium/D3 hiány tünete az agámáknál. Hosszutávon halálos.


Kérlek olvasd el ezt a 2 cikket a Szakállas agámák tartásról, 5 perc és hátha tanulsz belőle valami újat is ;)


[link]

2010. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben lehet azért mert kiégett a hüllős lámpa az a speciális és nálunk ilyet nem lehet venni de tudom hogy hogy szerezzem be. Meg vitamin port mindig adok neki.
2010. dec. 30. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
de a vitaminpor kalciumot is tartalmaz?? mert barátnőm agámájával is ezt történt, és kiderült, hogy kalciumhiánya van. a kukacot és a tücsköt belehempergettük a porba, és ugy adtuk oda. FELÉPÜLT!!!
2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tartalmaz mert Reptiminal C és a dobozon is irja hogy tartalmaz. És szinte minden nap kap olyan kaját amilyet bele hempergetek.
2011. jan. 12. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyíknak rohamai vannak vidd állatorvoshoz! Nem biztos, hogy túléli!
2018. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!