Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a tekim?

Miért nem eszik a tekim?

Figyelt kérdés

2 teknősöm van (vörösfülű), és az egyik nem akar enni

hétközbe szokott kapni tekiműzlit, néha szárított halat, vagy rákot, de mikor a heti nagy etetés van (fagyasztott hal) akkor nem nagyon eszi..

gondoltam biztos vega akar már lenni, de nem eszi se az almát se a banánt se a répát.. az epret szereti meg a dinnyét.. de az nincs most így Január közepén..

ma egésznap alukált, meg pihent, de amúgy nem tűnik betegnek

nagyon szeret a lámpa alatt alukálni, meg ő alapból ilyen kis nyugodt lélek:)

Arra is gondolta, hogy esetleg ő szeretne téli álmot aludni, a másik társával ellentétben? Mert volt olyan hogy kiraktam, megkereste a leghidegebb és sötétebb helyet a lakásban és elaludt..

kérlek írjatok

féltem szegénykémet.:\ és csak normális válaszokat, ha lehet

Köszönöm!!


2011. jan. 21. 15:03
 1/2 anonim válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz,ő biztosan tud segíteni !Sok szerencsét :)
2011. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vitamint kell venned neki,vagy vitamin innekció-amit én nem szeretnék,mert az én tekimnek nem volt jó :(!Én vitaminokat szoktam az enyéimnek venni :)!
2011. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!