Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem eszik a teknősöm! Mit tegyek?

Nem eszik a teknősöm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2-3 napja nem eszik semmit pedig mindent próbáltam de semmi eredménye!!!!

Nem is öreg minden nap van vele foglalkozva!!

:(


2011. okt. 18. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul tudom, de mintha a TV-ben olyasmit mondtak volna, hogy a teknősök (legalábbis a vadon élők) akár heteket kibírnak evés nélkül, hasonlóan a kígyókhoz, és más, hasonló állatokhoz.

Nem biztos, hogy éhes. Vize legyen, ha ott van előtte a kaja is, víz is, annyi esze biztosan van, ha kell neki, majd hozzányúl.

2011. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora teknős? A kifejletteknek hetente egyszer kétszer kell adni, kisebbeknek is elég 2-3 naponta. Meg ne hízzon, mert az nem tesz jót a szerveinek! /szív, máj.../
2011. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz kategória!
2011. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyis nem bocsi össze keverte az én gépem bocsi! xD
2011. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
télen teknősök nem, vagy csak alig esznek. rakd ki valami hűvös szobába
2011. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 christa84 ***** válasza:
Az első és legfontosabb kérdés h. milyen fajta? azt sem tudjuk vizi vagy szárazföldi? Mennyi idős? Ha kifejlett ne etesd naponta hanem mint az előttem szóló írta 2szer hetente. Ha bébi akkor sem lesz semmi baja ha nem eszik 3 napig. A többit akkor ha tudjuk milyen fajta a teki...
2011. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én teknősöm, amikor volt csibe májat evett darabokra vágva.
2013. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!