Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Víziteknős milyen más állattal...

Víziteknős milyen más állattal (nem teknőssel) tartható együtt?

Figyelt kérdés
Jelenleg van bent náluk egy tóból mert keszeg féle ami már szép nagy, bírják egymást de ez sztem elég ritka.
2011. jan. 27. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk 5db apró kis akváriumi hal van bent a teknősöknél, nem tagalom miért, de ki kellett venni őket, és a tekikhez tettük be.

Kb le se sz@rják a halakat:)

2011. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a halacska vele nőtt fel. De érdekes mer mikor később beraktam a többi kimert halat (8at), másnap reggelre mind megette, kivéve azt az 1e ami régebb óta bent volt. Most már majdnem 5centis a halacska.
2011. jan. 27. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes, de szerintem idő (és éhség) kérdése, hogy azt az 1-et is megegye.

Tóban pl. tőkés récéket lehet tekikkel tartani.

2011. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Apróbb halakat szoktak melléjük rakni, csigákat, állatkereskedésben ilyen kis rákot is láttam.

Az enyémeknél (3 ékszerteknős, két pirosfülű, és egy sárga) nem működne, mindent felfalnak (múltkor séta alkalmából képes volt felkapaszkodni az ágyra és beleharapott a palacsintámba). Egyszer próbáltam vízicsigákkal, amiket egy barátnőmtől kaptam, nem sok esélyt hagytak szegény csigáknak.

21/N

2011. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a halacska már nyár óta éldegél velük. 2 naponta kapnak kaját a tekik az egyik 1 a másik 3éves, hát..elég nagy étvágyuk van. A hal meg a páncéljukat tisztogatja :)
2011. jan. 30. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A zebradánió elég gyors úszású ahhoz, hogy ne tudja elkapni a teknős, ha elég nagy helyen vannak. Nekem volt mellettük neonhal, és a kerti tóban guppi is.
2011. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Majk82 válasza:

Sziasztok


Teknőst vízi gőtével lehet együtt tartani?

2016. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!