Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyit ér egy nagy ékszerteknős?

Mennyit ér egy nagy ékszerteknős?

Figyelt kérdés

Sajnos helyhiány miatt meg kell válnom egy nagy teknőstől. A páncélja kb 15cm hosszú, és 14cm széles.

Fogalmam sincs, hogy milyen árat szabjak meg érte, nem értek hozzá. Ha valaki otthon van a témában, kérem írjon!

Köszönöm!


2011. febr. 6. 18:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Sőt abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán valakinek kellene egy ekkora teknős...
2011. febr. 6. 18:04
 2/10 anonim ***** válasza:
szia engem esetleg érdekelne a teknős, hogy ha felszereléssel együtt adod, írj nekem egy privit
2011. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eladni? Próbálj meg neki inkább jó helyet keresni. Hátha valaki vállalja...Az én teknősöm 20 éves, tudom mennyi munka van vele.
2011. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen eladni szeretném! Most lehet, hogy szemétládának nézel második válaszoló, de van aki egy halat pénzért ad akvaristán, és hasonlók. Nemhogy egy ekkora teknőst.
2011. febr. 6. 18:30
 5/10 Platypus ***** válasza:
100%

Sajna a második válaszolónak van igaza, egy ekkora teknőst még elajándékozni is nehéz. Mindenkinek pici teknős kell, mert az aranyos. A nagynak meg hatalmas, drága akvárium kell, sokat takarítani meg ilyesmik. Nem véletlen, hogy az összes melegvizű tó tele van kidobott teknőssel. Mindenesetre sok szerencsét kívánok hozzá.


Díszhalakból se lehet eladni az akváriumból kinőtt, nagy termetű fajtákat. A pici és fiatal halakra van kereslet.

2011. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem találsz rá vevőt még ingyen se akkor esetleg megpróbálhatod valamelyik állatkertben átadni.
2011. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eladni nem sok esély van, amúgy akik hirdetik 2-10 ezret kérnek érte. Nekem van 53 db, mert Kaposváron egyik kereskedőnek sem kell, és akik beviszik hozzájuk, azokat átirányítják hozzám. Nem nyerészkedek velük, nem adom el, a kisállatbemutató kertben vannak a tóban, ha szaporodnak, a kistekik is maradnak, legfeljebb ajándékba mennek el (most tavasszal fognak nagyobb tavat kapni, mert ebben kezdenek sokan lenni). Ennek ellenére vannak akik adnak érte pénzt, csak kevesen. Ha hím, akkor nagyobb esély van rá, mert az ritkább.
2011. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
AZ utolosnak: van 53 teknősöd? :D és nem nehéz őket gondozni?
2011. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na igen, csakhogy nekem nincsen kisállat bemutató kertem.....:D
2011. febr. 9. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:

"AZ utolosnak: van 53 teknősöd? :D és nem nehéz őket gondozni?"


Abszolút nem, mert kint vannak a kerti tóban, kapnak hetente pár kilónyi halat, nincs velük gond. Télire meg mennek aludni, akkor csak azt kell ellenőrizni, hogy nem párolgott e el róluk a víz.

2011. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!