Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van 1 50 cm mély kerti tavunk...

Van 1 50 cm mély kerti tavunk és van benne egy ékszerteknös és már most nagyon hideg a viz valyon tul fogja élni a telet? Nem fog meghalni? Mostanában semmit nem evett.

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnét tudod hogy semmit sem evett? Azt nem tudom mennyire bírja a hideget a teknős, de a tavacska teteje majd be fog fagyni!
2011. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ékszerteknősök szoktak telelni, ilyenkor nem esznek és nem is nagyon mozognak - ez teljesen normális, sőt, még jó is nekik :) ne aggódj, jól meglesz a teki ott :)
2011. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is kint hagyjuk őket, idén először, reménykedem, h túlélik.. majd tavasszal kiderül, nekem sajna nincs tapasztalatom ebben.

az fontos, h a tó tetejét ne hagyd teljesen befagyni

2011. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
onnan tudom h nem evett semmit mert bedobom neki a halat és nem eszi meg és másnap kiveszem a vizböl , igen h ha befagy a to vize akkor bedugjuk a vizmelegitöt mindig lessz rajta lyuk remélem tul éli a telet
2011. okt. 14. 19:15
 5/5 anonim válasza:

Nekem ékszerteknősöm van, és télen nem olyan aktív,m int más évszakokban.Nem tudom hogy miért, lehet, hogy "téli álmot" alszanak, vagyis nem alszanak, csak pihennek, vagy hogyis mondjam.Pár éve télen azt hittem, hogy meghalt, de erre meg megmozdult, tehát ebből levonva a következtetést:


A TEKNŐSÖK VALAMI TÉL IÁLOM SZERŰSÉGET ALSZANAK, PIHENNEK.

2012. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!