Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az Árkádban (Budapest) találha...

Az Árkádban (Budapest) található díszállatkereskedésben vanak kígyók?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
huhh már kb egy éve nem voltam ott, de akkor még ugy emlékszem nem voltak. kigyok inkább kifejezetten ien hüllöknek valo kereskedésben vannak.
2011. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én legutóbb nem láttam, viszont ilyen díszállatkereskedéseket nem is ajánlok szívesen. Egy ott összetákol terkó, akvárium akár a 3-4szeresébe is kerülve, plusz nem is nagyon értenek hozzá az eladók. Magánszemélytől vett állat, készíttetett terkó sokkal jobb.


Multkor egy csaj mondta, hogy a szakállas agámájának a terkóját 22.000 Ftért vette, az állatot 12.000ért. Én annor 6900ért vettem az állatot, és 4000ftért készíttettem egy 50*70*40es terkót. amit úgy rendeztem be ahgoy én szreetném, szóval ha nézelődnél, nyugodtan ,de vásárolni sztem semmiképp:)

2011. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

OK. Köszi.

Nem venni akarok. Vagyis akarok, de csak halakat.

Múltkor voltam egy helyen, kisebb üzlet, beléptem, megláttam a kígyót és helyben elájultam. De nem muszáj látnom, elég ha csak tudom hogy ott van, és kész vagyok... halálverejték meg minden. Nagyon rettegek tőlük. :( Ezért érdeklődöm csak, de ha nincs, akkor nyugodt leszek, amikor bemegyek.

2011. febr. 12. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak kígyók, ás ráadásul Budapest egyik legelhanyagoltabb, legrosszabb boltjáról van szó, sokban merek fogadni arra, hogy beteg halakat veszel majd. Elég, ha a kinti "díszakváriumokat" megnézed, undorítóak, zöldek, egy-két hal szenved bennük. Bent pedig minden 2. akváriumban találsz döglöttet, ha szétnézel.


Ha jót akarsz, elmész az aquadepóba, 20 percre van onnan. Gyönyörű hatalmas akváriumok, rengeteg egészséges hal, olcsó és még kígyó sincs:)

2011. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Am murr szerintem épp hogy kígyót kar venni nem halat :P
2011. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"megláttam a kígyót és helyben elájultam. De nem muszáj látnom, elég ha csak tudom hogy ott van, és kész vagyok"

Szerintem nem:)

2011. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alényeg: Az Árkádban van egy állatkereskedés! Most már tudjuk.
2011. febr. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!