Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapest aktuális ivartalanítá...

Budapest aktuális ivartalanítás árak? A 30ezer nem sok egy 14 kg-s kutyának?

Figyelt kérdés
10. kerület környéke jöhetne szóba, szeretném ivartalaníttatni a kis szukámat. Már 5 éves, ez gond? Kinek mennyiért végezték el a műtétet? mekkora volt a kutyád?
2011. aug. 21. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
reális ár, ennyi mostanság. Nekünk is 30ezer volt, és nem 14kilós hanem egy 7-8kilós tacsi..
2011. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ejha, akkor gyűjteni kell még kicsit, akkor akarom a chipet is beültettetni, ami még 6ezer+regisztráció.
2011. aug. 22. 00:02
 3/10 A kérdező kommentje:

találtam egyet, ez nincs messze, lehetséges, hogy itt fele annyi?


[link]

2011. aug. 22. 00:10
 4/10 anonim válasza:
0%
De kizárólag csak akkor ivartalaníttasd ki, ha már volt pároztatva. Mert szerintem minden kutyának 1szer kell párosodnia.
2011. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
minek? nem volt pároztatva, kicsi keverék. ő is majdnem utcára került, úgy mentettük meg. mégis hova passzoljak el egy alom kiskutyát úgy, hogy biztos legyek benne, hogy nem kerül menhelyre?
2011. aug. 22. 00:23
 6/10 A kérdező kommentje:
mi az alapja ennek a "szerinted"-nek, mire alapozod?
2011. aug. 22. 00:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell pároztatni, mi kutyánk sem volt, a menhelyen elég kutya van, nem tudnád elpasszolni őket jól látod, szóval ne hidd el ezt hogy kell. Amúgy, ne kockáztass. Olyan helyre vidd, ahol jókat hallottál az ivartalanítással kapcsolatban. Mi a 4. kerületben a Mancsok nevű állatorvosiban ivartalaníttattuk a kutyánkat (amúgy 13évesen mert szegényemnek méhgyulladása lett, csak hát nem tudtuk hogy jó dolog az ivartalanítás, nem nagyon olvastunk ilyet,de mostmár tudjuk hogy igenis fontos...) és semmi baja nem lett, még így sem hogy öregecske a drágám, hála a jó égnek, én nagyon féltettem. Szóval ne sajnáld erre a pénzt, ezzel csak ezt akartam mondani... első voltam.
2011. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Dr. Soós Ferenc, Biatorbágy, Gábor Áron utca 1.

06 30 951 35 06


a rendelési idő ott van a linken.:)



8.000 forintért ivartalaníttatta a 20 kg-s szukámat, finoman szólva jó orvos, mivel sok vendége van, megengedheti magának, hogy ilyen árral dolgozzon...:)


szerintem jobban jársz, ha kocsival kimész ide, egyáltalán nincs messze, így marad pénzed chipre is, meg finom kutyakajára:)

2011. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, kedves utolsó, de nincs autónk, ezért lenne fontos, hogy közel legye!:)
2011. aug. 22. 09:00
 10/10 anonim válasza:
100%

Nem kell egyszer pároztatni!!!

Aki kicsit is ért a kutyához, az tudja, hogy nem kell!

De én egy állatorvost kérdeznék!

És szoktak lenni akciók is!

És a 6-10 kölyökkel, mi lenne a terv?

2011. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!