Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül egy szakállas...

Mennyibe kerül egy szakállas agáma mindennel együtt?

Figyelt kérdés
És egy vizi agáma mennyibe kerül mindennel együtt???
2011. febr. 27. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 30-50, függően attól mennyi bene a házibarkács.
2011. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A www.leguan.hu-n mindent megtudsz nézni.
2011. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom hol laksz, én nekem van egy ismerősöm, állatboltja van, szerintem egy barátságos -tehát nem vad, idegebeteg- állatot egy hátterezett terkóval, lámpával vagy/és fűtővel együtt, max. 20.000ért megcsinál neked, ha érdekel:


jency.gerafan@hotmail.com

2011. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vizi agáma azzal egy baj van, én tartottam, csak megnőtt aztán eladtam. 7500-ér vettem és egy 70x60x40-es zárt terráriumba rohangált, nagyon hülye különben, sokat rohangál, és métereket ugrik, de édes pofa amíg kicsi. Sokat nevettünk rajta. Aztán megnő úgy egy év mulva, és elkezd rondulni és félelmetes lesz, de ugyanolyan rohangálós marad, és akkor már kicsi neki a terrárium. Ez egy méteresre meg tud nőni és nagyon gyors. Nem is tudom hol érezné jól magát. Valami 2x2x2 méteres helyen talán amennyit ugrál :)



Egy szakállas agámát kaphatsz 8 ezerért is már, és azt egy 72 literes akváriumba rakhatod 4300 Ft (nem tud kimászni).


[link]

2011. márc. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!