Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi kell egy ékszerteknős...

Mi kell egy ékszerteknős akváriumába?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb kövek, vízmelegítő, kimászó, egy lámpa ami a kimászóra világít, víz és bele egy teknős :D
2011. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- fűtő

- kő amire kimászhat (lehet 2 is akár), vagy egy nagy kimászó

- esetleg valami (műanyag) dísznövény, bár az enyémek nem nagyon foglalkoztak vele.

- hőmérő

- szűrő, ha nem szeretnél sokszor vizet cserélni

- akvárium aljába kiskavicsok

- érdemes világítás is nekik az akvárium felett.


Kajába a szárított dolgok mellett adj neki gyümölcsöket, zöldséget, fagyasztott halat, és egyéb fagyasztott dolgokat, amit lehet kapni az állatkereskedésben (zöldségmix, pulykaszív, kagyló, rák stb.). Minél változatosabb, és vitamindúsabb, annál jobb.

A vizet pedig fertőtlenítheted a metilkék cseppel (állatkereskedésben kapható szintén), vagy a Neomagnol tablettát (gyógyszertárban kapható, van 10es kiszerelés is, és 150 dbos is, jó a kimászó fertőtlenítésére is). Továbbá állatkereskedésben lehet kapni vitamincseppeket is.


21/N

2011. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az enyémben nincs csak egy kő és víz, meg persze biztosítva van neki a világítás, mert imád a kövön "napozni" Nálunk mindig 24 fok van, így melegítő nincs. Én azt tanácsolom, hogy ne sok követ tegyél be hanem csak egy masszívabbat, mert nekem is eleinte több kő volt, de akkor egész éjszaka azzal foglalatoskodott, hogy ide-oda tologatta őket.
2011. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
11:51es válaszoló = a rossz állattartással (1-ső voltam)
2011. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Boxzsák, kistévé, bárszekrény! :)
2011. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%
Hát egy kő, amire kimászhatnak, kisebb kövek díszítés képpen, ha szeretnéd, és természetesen víz :D más nem nagyon kell nekik, hisz nekem is csak ezek vannak az akváriumban
2011. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!