Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllő való gyereknek?

Milyen hüllő való gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesnek?
2011. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát 11
2011. márc. 4. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem attól függ, hogy a gyerek mit szeretne! Nem ajánlom a Komodói Sárkány gyíkot!
2011. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy egyszerűbben tarthatót ajánlanék. Pl a csapvizes ékszerteknőst, vagy szakállas agáma, ami sivatagi hüllő. Gekkó... De ezeknél is sok mindenre kell figyelni. Teknősnél főleg a megfelelő étkezésre (hal!!! nem száraz) Nézzetek utána szerintem ti, olvassátok el hogy melyik hüllő eltartásával tudna boldogulni. És a hüllőknek kell infralámpa, uv lámpa egyebek. Remélem segítettem!
2011. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a szakálas aggáma jó lesz kösz
2011. márc. 5. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy kaméleont se nehezebb tartani, mint egy agámát. Csak amikor ezek megnőnek, 1 év alatt, utána más megeszik azt a nagy 6 centis sáskát, ami eléggé egy undi gyilok dolog, én már nem is bírom nézni. Egeret is megenné, de azt nem kap.
2011. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet nem fontos a válaszon de ey 11 évesnek szerintem még csak teknős való és 9évesen kaptam egy lágyhélyút azóta eltelt 6 év és még nindig megvan csak azóta van 2 madárpókom,4 szakálas agámám ,1 toke gekkom , meg 2 Sisakos kaméleonom nekem bejöttek a hüllők nem kell a szőrüket takaritani nem sározzák össze a ruhát és ugyan ugy ellehet velük lenni főleg a pókokkal
2011. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!