Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknőst kirakhatom néha...

Ékszerteknőst kirakhatom néha a szobába mászkálni?

Figyelt kérdés
van neki kimászó az akváriumában, de attól még néha kirakhatom a parkettára mászkálni? nem fázik meg?
2011. márc. 20. 12:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
meglepődtem, amikor ki tettem kb 15 máodpercet húzódott a páncéljába aztán sétálgatott, majd szaladt is :D
2011. márc. 20. 16:16
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet sétáltatni. Ha már kint is van 20fok körül napon, akkor ki is lehet vinni. Vagy melegebb időbe kiteszed egy lavor vizbe napoztatni. Természetes fényben jobban szeretnek mint lámpánál :)
2011. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
oksi
2011. márc. 20. 21:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálam az idősebb tekik 15 évesek, a fiatalabbak 10, és mindegyik szépen megtermett. :D Én néha hetente, máskor kéthetente takarítom őket. Mindig attól függ, mennyire koszolódott össze a víz. Előfordul, hogy büdösek lesznek pl. ha véletlenül túl sok ennivalót adtam nekik előző este, de nem jellemző, hogy itt bűzölögnének nekem. :) (Mivel a szobámban vannak, azt el sem tudnám viselni.)

Amúgy szerintem az, hogy mennyire lesznek büdösek, inkább a víz mennyiségétől függ, meg hogy van-e víztisztítód (nálam amúgy az nincs), meg mivel eteted őket, stb.

2011. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
értem köszi
2011. márc. 22. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!