Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Baj hogy a teknős csak a...

Baj hogy a teknős csak a vízben van, nem tud kimenni a szigetre?

Figyelt kérdés
Van egy sárgafülü ékszerteknősöm, nagyon koszolódik a vize, ezért raktam be neki víztisztítót, és vízszűrőt, de viszont így a szigete is víz alá került, mert olyan magasságú a tisztító. Mit tegyek?Segítsetek légyszives.
2011. márc. 20. 14:30
 1/7 anonim válasza:
Ha szokott a szigetre menni, akkor talán baj lehet. Valamit tegyél a sziget alá, hogy kiemelkedjen a vízből.
2011. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
képzeljétek el, a víztisztító tetejére kimászik, és úgy "szárazföldön van" :D
2011. márc. 20. 14:48
 3/7 anonim válasza:
lol. :D Akkor meg van oldva (Y) :)
2011. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jajááám:) a tekim feltalálta magát.

de amúgy az nem baj, hogy van vízszűrő és víztisztító is ?

mert ezt általában a halaknak szokták mind a kettőt alkalmazni ha jól tudom? d ez nem 100%

2011. márc. 20. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem...sőt. A teknősök jobban koszolják a vizet ezáltal ajánlott a vízszűrés ha nem akarod hetente cserélni a teljes vizet. Amúgy meg ha nem 5centire lepi el a szigetet az még teljesen jó. Nem kell feltétlen teljesen szárazon lennie. Az én tekim pl ugy napozik h csak félig mászik ki a vízből. Ez a gyakoribb. De persze teljesen is ki szokott mászni. Amúgy van uv lámpád?
2011. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen.De a szigetemet teljesen ellepi a víz...
2011. márc. 21. 08:24
 7/7 A kérdező kommentje:

nincsen... én sima kislámpát használok ;)

az is ad meleget,szereti :)

2011. ápr. 28. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!