Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miben különbözik a leguán és...

Miben különbözik a leguán és az agáma tartása?

Figyelt kérdés
A méreteken kívül?
2011. márc. 21. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A méreteket jól látod, egy agáma 50 cm-re nő, így a min terrárium hossz 120cm. Míg egy zöldleguán közel 2 méteresre is megnőhet így egy min terrárium 2mx2mx2m!

Ezenfelül a leguán kizárólagosan növény evő, míg az agáma vegyes táplálkozású (rovar+zöld)

A leguán "őserdei" klímát igányel magas páratartalommal, addig az agáma sivatagi éghajlatot , nagyon alacsony páratartalommal.

Ezek a legalapabb különbségek, remélem segített.


www.reptilianfacts.blogspot.com

2011. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lasius ***** válasza:

Nem tudom milyen agámára illetve leguánra gondolsz.Mert ha magyar néven említed meg(nem latinul) az állatot akkor légy pontos nem mindegy ugyanis hogy szakállas agáma vagy vízi agáma, zöld leguán vagy sövény leguán az amire kiváncsi vagy. Az előző ember pl szakállasra és zöld leguánra gondolt.Én triviálisan vízi agámára és zöld leguánra mivel hasonló a tartása.

De pl beírod a keresőbe és kidob egy csomó jó leÍrást...

2011. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen naggyából ezektre a különbségekre gondoltam. köszi!
2011. márc. 23. 16:12
 4/5 mentalist ***** válasza:
Rengeteg féle leguán és agámafaj létezi pontosan mikre gondolsz?
2011. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mentalist ***** válasza:
Vannak esőerdei agámák is Ahogy sivatagi leguánok.
2011. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!