Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy lehet megoldani, hogy...

Hogy lehet megoldani, hogy fagyasztott halat adjatok a teknősötöknek?

Figyelt kérdés
Ügyebár kicsi kockázott fagyasztott halat nem lehet kapni.Én alig tudok leszenvedni darabokat az egész halról.
2011. ápr. 2. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy az állatkereskedésben kaphatót adom nekik (kicsi zacskóban van jó pár kishal összefagyva), vagy hekkről(vagy más tengeri hal) kapnak. Levágok egy darabkát, felolvasztom és szétvagdalom.

Általában az utóbbi verziót kapják, mert az állatkereskedésben nem mindig van hal.

2011. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb felolvasztod, utána vágod. Vagy nekik csak a mirelit -5 fokos hal a jó? :D
2011. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kiolvasztom nekik a darabkákat nem az a gond.Hanem nagyok a halak ha kiolvasztom az egész halat nem tudok mit csinálni azzal ami megmaradt.Gondolom náluk is úgy van,hogy újrafagyasztani tilos.
2011. ápr. 3. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csirkehúst is szoktam nekik adni, nagyon szeretik és lehet is adni... akkor csináld úgy, hogy megveszed a halat a piacon (teszem azt pontyszeleteket vagy nem tom mik vannak még), felkockázod, és úgy fagyasztod le. Ha kell belőle, akkor csak letöröd azt a kockát azt ennyi. Vagy fogsz egy üres bonbonos dobozt, és a csoki helyére nyomkodod be a husikockákat. Ha kell, csak kipattintod a helyéből, mint a jeget a jégkockatartóból. Nekem a toffifis bevált nagyon.
2011. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Ez tök jó ötlet!:)Köszi!
2011. ápr. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!