Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért fagyasztott halat kell...

Miért fagyasztott halat kell adni a teknősnek, miért nem jó a friss? Vagy az is jó?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is jó! Nekem régen a boltos ideadta az ilyen selejtebb halakat, pár forintért. guppi, platti stb..beraktam nekik, le is vadászták.
2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó a friss. A szárított a rossz.
2011. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze,hogy jó bármilyen.Csak ugye a fagyasztotthoz a legkönnyebb hozzájutni.Amikor volt teknősöm,elmentünk horgászni,fogtunk néhány kisebb halat neki,még szerintem kedvére valóbb volt.
2011. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig frisset adtam neki, semmi baja nem lett. Igaz, már nincs nálam, de köszöni szépen, tökéletesen jól van. :)
2011. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mi folyamatosan, télen-nyáron járunk horgászni, szóval adott minden héten legalább kétszer a friss hal. Hálóval lehet kicsiket is kimerni szinte mindig. Úgyhogy köszi. Ja, és az egész pici tekik is le tudják vadászni ha guppit rakok be nekik?
2011. máj. 31. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!