Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyot tartsak otthon?

Milyen kígyot tartsak otthon?

Figyelt kérdés

lenne par elváras is

1.ne legyenmérges

2.2 méternél nagyobbra ne noljon

3.lehetoleg konnyen beszerezheto


2011. ápr. 16. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmilyet, de úgyis Te döntesz!
2011. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de milyen fajtat
2011. ápr. 16. 11:47
 3/9 mentalist ***** válasza:
királypiton, Gabonasikló, királysikló ,Szalagos sikló, Patkánysikló, a királypitonok nagyrésze vadon befogott csak akkkor vedd meg ha biztosan tudod hogy fogsában született mert a vadon befogott betegségeket hordozhat és csak futóegeret hajlandó enni vagy még azt sem. Az itt felsorolt kígyók általában nem nőnek 150 cm nél nagyobbra.
2011. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
én undorodom a kigyóktól ugyis te döntesz de szerintem tartsál inkább tknőst nem drága és aranyos is
2011. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat és van két baby sárgafulu ékszer tekim
2011. ápr. 16. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
nem beszólni akarok, de nem kígyót kell először választani, hanem áttanulmányozni az egyes fajták igényeit és tulajdonságait. Aztán, hogy az adott igényeket melyeknél tudod teljesíteni. Mert ugye te sem laksz egy wc-ben ill. télen befűtesz, h ne fázz. Vannak "igénytelenebb kígyók" de nekik is van igényük bőven. Rengeteg info van az éteren. Kezdésnek egy gabonasikló nem rossz választás, mert szép, és nem a legkényesebb, de ő is közel 10éven keresztül a társad lehet.
2011. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
en utana fogok nezni csak eloszor fajtakat keresek
2011. ápr. 19. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

nem csak gabonasiklóról van itt leírás. Nekem szimpi volt a csaj aki csinálta az oldalt, mert főleg saját tapasztalatokat oszt meg és tényleg érzékelhető, h szereti az állatokat és figyel arra is, h kedvencének mi a jó

2011. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Anakondát..-.-" vagy texasi csörgőkígyót,fekete mambát...am meg szerintem király siklót (nem összekeverendő a király kígyóval!!!)
2011. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!