Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tartsak otthon majmot...

Hogyan tartsak otthon majmot hogy ne szökjön el? Be lehet tanítani? (értelmes emberek válaszát várom)

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha majmot szeretnél, akkor egy kisebb állatkerti kifutót kellene építened. A majom, bár tanítható, vadállat marad, felnőtt korára már nem olyan könnyen tartható kordában. Sokszor hallottam már, hogy éppen majom gyilkolta meg az őt tartó gazdát, vagy éppen annak vendégét.
2010. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, höogy Én elég értelmes vagyok-e, de honnan akarsz majmot szerezni mert akkor nekem is adhatsz XD?

A válasz: Csukj be minden ablakot ajtót ha szükséges tegyél rá "gyerekzárat" azt nem tudja kinyitni.

szerintem lehet tanítani mivel emberszabású tehát van esze XD

2010. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
honnan van rá engedélyed?mert ez nem olyan,mint a cica vagy a kutya
2010. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak engedéllyel, ha az nincs, menj állatkertbe dolgozni.
2010. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nincs rá engedélyem sajna :( és az ablakot betudja törni 1 telefonnal XDD de hogyha szereznék 1 engedélyt és építenék 1 kifutót neki vagy mit akkor már mehetnék az esőerdőben vadászni majmokra :D
2010. okt. 5. 17:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük Emese egy újabb értelmes kérdés az oldalon.
2010. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a majomtartást komolyan tartom!!!! csak azért néha lehet hülyéskedni :P am tényleg elmennék majmot fogni :D ha nyulat tudtma fogni ( mezeit ) az erdőben :P ami egy mező szélén van XD akkor a majom is me nne :D
2010. okt. 5. 17:22
 8/16 anonim ***** válasza:
akkor irány a mező és fogj majmot :D
2010. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
minek fogni veszel egy ketrecet belemászol és még engedély se kell!gondold meg.
2010. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de ott nincs :(
2010. okt. 5. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!