Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknősről van szó tudsz segíteni?

Teknősről van szó tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
Egy teknősnek elég lenne hogy egy asztali lámpa világítson neki?? és egyben melegítse is???
2011. ápr. 17. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, világításnak jó, de melegítésnek sajnos nem
2011. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben és milyen lámpát tudsz ajánlani ami melegít és világít is??
2011. ápr. 17. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vízi teknősről beszélünk, akkor a neoncső világít, a fűtő pedig a vizet melegíti...de lehet kapni úgy tudom olyan csövet is ami melegít is, tehát kimászhat mintha napozna
2011. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen UV lámpa, de ha bemennél egy állatkereskedésbe ahonnan hoztad szerencsétlent akkor előrébb lennél és nem kellene efféle hülyeségeket kérdezned -.-' Meg a neten utána is tudsz olvasni, mert rengeteg oldal szól arról, mi kell a teknős napoztatásához és melegítéséhez, ami meg arra kell hogy a vizet megfelelő hőfokon tartsa és ne a levegőt, ami remélhetőleg nálad elég meleg kül. tüdő gyulladást kap szerencsétlen pára
2011. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nekem nincs teknősöm csak szeretnék eggyet ezért kérdeztem de ha csak ilyen bunkón tudsz írni ne is írj
2011. ápr. 19. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Boccs, csak már kicsit felhúzott a sok tudatlan, ne haragudj :/ Remélem azért 1-2 dolgot ki tudtál venni a válaszomból, amit fontosnak tartasz
2011. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok a lámpa azért SEM jó, mert este ha alszol a tekinek le kapcsolod a villanyt, viszont akkor kihűl a víz.

VÍZMELEGÍTŐ NÉLKÜL TEKNŐST NE!

2011. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!