Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi van a Gabonasiklómmal?

Áron97 kérdése:

Mi van a Gabonasiklómmal?

Figyelt kérdés
Úgy 3 éve van meg a gabonasiklóm és nem tudom hogy mi a baja. kb 7-10 hónapja hogy etetéskor az egérrel együtt megharapott úgy hogy vérzett és azóta mintha "érezné a véremet" követ engem a terrárium falán. A másik dolog az hogy amikor megvettem nem volt olyan nap amikor ne vettem volna kézbe csak a harapás után.Kérlek segítsetek mert el szeretném adi . Előre is köszönöm .
2011. ápr. 22. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
És ezért akarod eladni? Mert kötődik hozzád?
2011. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne etess kézből kígyót, nem mondták még? :D
2011. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most komolyan
2011. ápr. 22. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vetted ki, mióta megharapott?
2011. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet h azért harapott meg mert egérszagú volt a kezed.....egyébként meg vannak állatkereskedések ahol olcsón visszaveszik de szerintem ez a végső megoldás. Én megpróbálnám először kesztyűbe visszaszoktatni és utána kesztyű nélkül...
2011. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az egeret támadja meg, hanem azt, ami mele, és egészagú!!!

Ez elég alap információ, mint ahogy az is, hogy pont emiatt soha nem etetünk kézből.

Illetve bármikor benyúlunk hozzá, vagy kivesszük, makulátlanul tiszta kézzel tesszük.

A siklód természetesen nem érzi a véredet, nem vadászik rád, és valószínűleg fel sem fogta, hogy nem csak az egeret kapta be.

2011. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, lehetséges hogy ez van , mindenesetre köszi a tanácsokat :)
2011. ápr. 26. 10:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!