Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nagy baj, ha a vízmelegítő...

Nagy baj, ha a vízmelegítő hófokszabályzóját is ellepi a víz?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy beletehetem az egészet a vízbe, de a szabályzót célszerű kint hagyni. Viszont egyelőre csak úgy tudom megoldani, hogy az is víz alatt van, mert kicsi az akvárium. Később lesz majd nagyobb. Az előbb pedig mikor ránéztem a teknősökre, a vizük ki volt hűlve. Kihúztam, bedugtam és akkor elkezdett melegíteni. Ugye nem tettem tönkre?!
2011. ápr. 27. 00:52
 1/3 anonim válasza:
0%

Nem gondolnám, hogy a hőfokszabályzót a víz alá kellene tenni, hisz az hűti a termosztátot és nem a megfelelő beállított értékre fog melegíteni.


Rosszabb esetben oda is befolyik a víz, ahová nemkéne.

2011. ápr. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, persze, hogy beteheted...ne beszéljük már ilyen hülyeséget, hogy belefolyik a víz. :D Szép is lenne...
2011. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha teljesen víz alatt van az olyan szinten még jobb is, hogy nem lesz vízköves a tekerője.


Nem folyik bele a víz és nem romlik el, az biztos, mert használtam én is így víz alatt fektetve.


Csak szárazon ne fűts vele mert akkor kb 10 perc alatt elfüstöl és az asztal is kigyullad amire teszed :)

2011. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!