Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 20 ezer forintból milyen...

20 ezer forintból milyen hüllőt lehet venni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy hogy a terráriummal meg mindennel együtt 20 ezer
2011. máj. 2. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Na úgy semmilyent. Még egy vöröstorkú anolisznak is a helyét mire kialakítod, az kb egy 20-as.
2011. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha értem :D köszi
2011. máj. 2. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Pl a Fali gekkó az sztem olyan 2500 Ft

Azt hiszem nem nőnek nagyra, úgy akk kis terráriumban is elvan, de utána kell nézni.



Mondjuk egy unka, bár a elég ronda, hát annak se kell nagy hely és maga az állat olcsó, egy kis terráriumot meg veszel 5ezerért kb..


És ha kell hüllős lámpa valakinek az még 5 ezer, hát ezen kívül már csak annyi, hogy etetni kell, de a kaja az olcsó, lisztkukac, tücsök, ilyenek...

2011. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha értem amuyg szerintem nem vezsek semmilyen állatot mert már van 2 gekkóm meg egy szakállas agámám de kiváncsi voltam hogy ennyi pénzből össze lehetne hozni egy állatot :D
2011. máj. 3. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Naja, a tarka gekkó sem olyan drága, csak egész nap alszik én vettem egyszer, és pár nap mulva becseréltem másra, rájöttem, hogy ez így unalmas.


Egy madagaszkári nappaligekkó sokat rohangászik nappal 14 ezer Ft körül van az ára.


Egy viziagáma lehet van már 8ezerért is, de az métereket ugrik, az irtó bolond, és aranyos nagyon, csak megnő ilyen 90centisre. A tropicariumban van egy kifejlett példány, úgy nagyban nekem már annyira nem tetszik, az már inkább félelmetes mint szép.


Szerintem kicsi szakállas agámát láttam olyan 7500 Ft-ért is már, és az annyiból jó, hogy nem mászik ki ugye, egy magas falú akváriumban is lehet tartani.

2011. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szakállas agáma 4 ever :D a legjobb háziállat :)
2011. máj. 4. 15:40
 7/7 anonim válasza:

Eladom 3 Leopárd gekkomat Teljes felszereléssel, csak a gekkoért kell fizetni, a többi ajándék: Zárható terrárium, fűtés, világítás, itató, műnövény, fa mászó, hőmérő, fehér kő vitamin, hüllőhomok. Ha érdekelne írj e-mailt :)


Vivi

2011. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!