Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabonasikló! Tudom természetes...

Gabonasikló! Tudom természetes körülmények között egeret eszik, de az igaz h szobahömérsékletü, pl csirkével is lehet etetni, ha nem akarok neki egeret adni? Persze a húsboltban megvett csirkéről van szó!

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A gabonasiló nem eszik egeret! Búzát, kukoricát, egyéb gabonaféléket tartanak benne!

[link]

2011. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tatabike válasza:

Gabonasiklót akarsz csirkehússal etetni egér helyett. Ki kell próbálni, mert nem mindegyik rabol rá a döglött húsra, csak az élőre. Ha csirkehússal akarod etetni, próbáld meg mozgatni előtte, hátha rákap.

Amúgy meg tényleg javítani kéne az írásképeden, és főleg a helyesírásodon, meg a mondatok szerkezetén. Vagy csak simán hibás a billentyűzeted.

2011. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a csirkét max egyszer-egyszer lehet adni neki, hosszú távon szüksége van a rágcsálókra tápláléknak, különben nem kapja meg a létfenntartásához szükséges tápanyagokat.


ha nincs szíved egeret etetni, akkor ne vegyél kígyót.

2011. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Speciális, felszereltebb állatkereskedésben lehet kapni kimondottan nekik való kaját, ami nem élő egér. Fel kell melegíteni, és adhatod neki. Pl. hal, csirke, marha, csontzúzalék van benne.
2011. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Lehet kígyóknak ilyen kaját kapni?Ismerősöm aki kipróbálta csirkehúst nem jött be pedig elötte egérrel meg is "dörzsölte",hogy egér szagú legyen,de semmi..Én nem kisérletezgetek az enyéimmel,nekem és nekik is tökéletesen megfelel az egér:)

Amúgy természetes környezetbe nem csak egeret eszik,pl kisebb madarakat is elfognak de azt nem ajánlatos mert sok betegséget összeszednek belőlük!

Amúgy abba egyetértek,ha nincs szived egeret adni neki,minek kígyó?

2011. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!