Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » GEKKOK! :D kinek mien fajta...

GEKKOK! :D kinek mien fajta volt, , mien volt, , jo kedvenc e, , személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
előbb ba**nék a fejednek egy helyesírási szabályzatot, minthogy egy gekkot engedjek a közeledbe... ;)
2011. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

milyen


Magyar vagy egyáltalán ?

2011. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hülyeséget nem kell kommentelni,,akkor lehet menni máshova

CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT SZERETNÉK

2011. júl. 12. 22:50
 4/8 anonim ***** válasza:

leopárdgekkó:)

kitünő kisállat, aranyos, imádnivaló, érdekes állatka. ajánlom!!

2011. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Madagaszkári nappaligekkó, kedvenc, szép és rendes.
2011. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem gyászos gekkóm van (Lepidodactylus lugubris). Kivenni sajnos nem lehet, mert elég félénk és gyors. Börzén vettem, és mikor elindultam a tenyésztő pultjától, azonnal letámadott egy ember, hogy neki volt már vagy 6, és mind kiszökött és vigyázzak vele. Nos az enyém még nem kísérelt megszökni. Amúgy nagyon aranyos, szeretem nézni, mikor vadászik. És közérzetétől függően változtatja a színés egészen halványtól a sötétbarnáig. A kis terrkója (mivel kicsi, és nem is nő nagyra, ezért max egy 20x20x20-as kell neki) pedig a lakás dísze. Gondolkozom, hogy vegyek-e neki társat.
2011. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leopárdgekkóim vannak. Nem mondom, hogy egyszerű a tartásuk, melegítés, világítás kell, víz mindig, tücsök hetente 10 db/2 gekko. Viszont párzanak és baromi jó a hogy a tojást kikeltetik. Arra viszont vigyázni kell, hogy a tojást nem szabad mozgatni, és ha a kis nyomorult kikel, el kell zárni a nagyoktól, mert megeszik. Ne vegyél keltetőt, a terráriumba kell ilyenkor egy kisebb tárolóedényt betenni.
2011. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

viperagekkó,nappali gekkó fajok

De én a leopárdgekkót ajánlom főkép nekem van egy nagyon érdekesen meglehet figyelni h h vadászik kézbe is lehet szoktatni nagyon aranyos

2011. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!