Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fajta zenét szerettek?...

Milyen fajta zenét szerettek? :D (rock, disco, pop stb. ) És melyik a kedvenc együttesetek?

Figyelt kérdés
Én a rockot szeretem és a metált minden formában :D kedvenc együtteseim a Slipknot a Metallica. néha-néha linkin parkot hallgatok klasszikusoktól az acdc-t :D hát ti? :D
2011. okt. 22. 11:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2011. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
én nem nagyon szeretem a komoly zenét, de ez egyszer még régen ment az iskolába, és ez nem olyan rossz (:
2011. okt. 22. 12:02
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Rock és metál,kedvencek:Evanescence,Nightwish,Lacuna Coil,Rasmus,Rammstein,Kárpátia,Sirenia,Mandragora Scream stb.

Elég vegyes bandákat hallgatok.:D

14/L

2011. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Metál-t szeretem legjobban, de rockot is szoktam hallgatni.

Alestorm, Dimmu borgir, Children of Bodom, Arch Enemy, Eluveitie, Korpiklaani, stb.

2011. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
király rammstein nagyon jó :D children of bodom is :D hiába a metal a legjobb :D a korpiklaani nekem kicsit furcsa :D
2011. okt. 22. 14:53
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Mindenevő vagyok, ha van a zenében egy kis southern spirit.

A legdurvább amit meghallgatok ez: http://www.youtube.com/watch?v=21Nlsl6eu3o

a másik véglet ez: http://www.youtube.com/watch?v=JnSEQx9wkvE

A kettő között aztán van minden, country, country-pop, "light" rock, hard-rock.

2011. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Miért furcsa a Korpiklaani? :D Talán azért mert mindig részegek? :D
2011. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Én szintén punkot, rockot és metált hallgatok.

Alestorm, Alvin és a Mókusok,Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine ,Depresszió, Escape The Fate, Exodus, Gorgoroth, Hatóságilag tilos, Helloween, HétköznaPI CSAlódások, KISS, Korn, Korpiklaani, Leander, Lordi, Marilyn Manson, Metallica, Nightwish, Ozzy Osbourne, Pokolgép, Rammstein, Rob Zombie, Scar Symmetry, Skillet, Slayer, Sonata Arctica, Static X, Summoning,Tankcsapda, The 69 Eyes stb...

2011. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
A fentiektől eltérően én rap/hip-hop és raggie zenét hallgatok. Kedvencet nem tudok mondani. A külföldiek közül 2pac, Eminem + Fettes Brot (főleg a német tanulás miatt) a magyarok közül Anonim MC, BeerSeeWalk, DSP, SBM, Hősök...
2011. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a rockot. Linkin park, rammstein, ilyenek.
2011. okt. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!