Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tényleg kell a görögteknősökbe...

Tényleg kell a görögteknősökbe mikro chipet ültetni, ha páncélhosszuk elérte a 10 cm-t?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat!!!!!
2011. júl. 22. 12:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

hibás:"és igenis, akik írtak mindenféle bunkó megjegyzéseket, azok meg látszik, hogy nem nagyon jól vannak nevelve."

javított: és igenis, akik írtak mindenféle bunkó megjegyzéseket, azokON (meg) látszik, hogy nem nagyon jól vannak nevelve.


FIGYELMETLENSÉGI HIBA!!! NEM OLVASTAM VISSZA, AMIT ÍRTAM! Ennyi az egész! De ha tényleg nem tudnám a nyelvtant, akkor kijavítani sem tudtam volna! (tudom, hogy volt egy szóismétlés, a 'tudom' szónál. még most szólok, hogy észrevettem ezt a hibát, még mielőtt ebbe is belekötnél. csak tudod nekem ez az egész nem ér annyit, hogy gondolkodjak valami szinonímáján a 'tudni' szónak!

2011. aug. 22. 20:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!