Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy etessem a Tűzhasú Gőtét?

Hogy etessem a Tűzhasú Gőtét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 Napja van Gőtém de nem eszik!! Hogy etessem????
2011. júl. 28. 21:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Persze.... fogtál egy sima mezei gyíkot és befestetted szegény hasát, aztán itt mutogatod.

Engem be nem csapsz, továbbra is photoshop!

2011. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát te kész idióta vagy! Tudod mit! Menj el egy nagyobb állatboltba és Mond, hogy mutassák meg a tűzhasú Gőtét!! NA majd akkor mond, hogy photoshop!
2011. aug. 2. 11:29
 13/19 A kérdező kommentje:
Figyi! Írd be, hogy Gőte menj rá a képek menüpontra! Vajon márt ad kis jópár képet??
2011. aug. 3. 19:40
 14/19 anonim válasza:
DON'T FEED THE TROLLS!! de tényleg :P
2011. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Mi ez??
2011. aug. 10. 16:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nekem ad igazat, ő is azt mondja márpedig ilyen állat nincsen.
2011. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

azt jelenti, hogy photoshopos barátunk trollkodik, és ne foglalkozz vele, máskülönben sose hagyja abba :P


az én tűzhasú gőtém naponta eszik, mindig csak annyit amennyit akar, ha már nem eszi meg amit berakok neki, azt kiveszem, mert utálja a rohadt ételt.

hogy mit eszik? kizárólag az élő eledelt eszi meg. szoktam neki fogni szúnyogot (azt a legkönnyebb, mert lassan repül), legyet, földigilisztát, egyéb rovarokat. a gilisztát fel kell neki darabolni, egyben nem nyúl hozzá a lustaság :P és ugye tudjuk a giliszta feldarabolva is mozog, tehát tökéletes neki :)

remélem segíthettem, ha bármi van, nagyon szívesen válaszolok, mert imádom a gőtéket, a legjobb állatok a világon!!:)

2011. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az utolsónak!! :)

Énis imádom őket!!!! :D

2011. nov. 12. 18:31
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha ivarérett az állat hetente egyszer-kétszer.

Ha fiatal minden második nap.

2012. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!