Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy lehet a lisztkukacot...

Hogy lehet a lisztkukacot továbbb életben tartani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 08:52
 1/6 xxvackorxx válasza:
Könnyen! Fogsz egy fogpiszkálót meg egy pohár vizet. Rászúrod a kukacot a piszkálóra és lenyomod a víz alá napjába 5x 30 másodpercre :)
2011. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hűtőben. A hidegre hibernálódnak. Megkérdezhetem, hogy minek adod? Én a pókomnak adom de így is rengeteg ideig elég. Neki mindegy hogy kukac, báb vagy bogár. A 140 forintos dobozonkénti ár meg egy hatalmas összeg, hogy így spórolj rajta.
2011. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dioxyde ***** válasza:
Én korpa és dara keverékében tartottam őket abban szaporodtak is.Néhány naponta meg kaptam vmi zöldséget,kenyeret stb.Mondjuk én azért szaporítottam őket, mert kisvárosban élek szal nem tudtam könnynen élő kajához jutni.
2011. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dioxyde ***** válasza:
*kaptak elírtam bocsi :D
2011. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Almát szoktam betenni. Eddig elvoltak vele, míg ők nem kerültek sorra.
2011. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És a kifejlett példányokat(bogár) ki kell szedni onnan ahol a lisztkukac szaporodik vagy maradjon a dobozban? Mert nem hiszem, hogy a tekim örülne egy lisztbogárnak eleség gyanánt...
2011. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!