Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gekkót vagy teknőst vegyek?...

Gekkót vagy teknőst vegyek? (FONtOS! )

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, melyik ragaszkodóbb, melyiknek könnyebb a tartása, melyik mennyi ideig él.Légyszi indokot is ,hogy melyiket! Köszi

12/L


2011. aug. 2. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ragaszkodni egyik sem fog hozzád. Gekkónak több minden kell, mint a teknősnek, én mégi sezt választanám.
2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha én nevelem fog :))) Am köszi :))
2011. aug. 2. 16:52
 3/10 anonim válasza:
akárki nevelheti a gekkók nem ilyenek alapbol de h ennyire okos vagy akkor inkább had rá vegyél egy teknőst az sem ragaszkodik de legalább könnyű tartani és ha jól informálodtam még 20 évig is elélhet (a hűllök nem valami panel korcsok hogy ragaszkodjon hozzád )
2011. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Allatkisokos ***** válasza:

Butaság.Ha te neveled akkor fog.

Évek óta tenyésztek kígyókat,gekkókat.

Elhiheted van benne jártasságom.

Nem ragaszkodnak a hüllők emberhez.

Buták,semmi kötődést nem fognak feléd

semmiféle kötődést mutatni,max egy idő

után megszoknak,de ez nem egyenlő

a ragaszkodással.Neked egy teknős

a megfelelő állat ennyi idősen.

2011. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Allatkisokos ***** válasza:

Csak a teknős sokáig él,vedd figyelemben.

Akár 60 évig és elélnek,egyes fajok

100 év fölött is.

2011. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Allatkisokos mi az e-mail címed? És mennyiért adod a gekkókat?
2011. aug. 3. 18:45
 7/10 anonim válasza:
oda irta hogy van eladó? egyébként meg ne vegyél gekkót ilyen idősen vegyél egy macskát vagy valami kis yorkit vagy nem tudom milyen kistermetű kutyafajok vannak azok kötödnek az emberhez hűlőket nem azért tartjuk hogy simogassuk meg ölelgessük meg miket szoktak még csinálni a te korosztályod az állatokkal , egy hüllő nagy felelőséggel jár
2011. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi ! -.-

Panelban lakunk . Allergiás vagyok a kutya és macskaszőrre is. Csak reménykedtem hogy talán kicsit szeretni fog. Amúgy én imádom nézni az állatokat, lerajzolom őket, gyönyörködöm bennük. Csak azért mondtam mert a tvben volt h a nyakukba vették a gekkót, stb.

Amúgy téll kössz.:)

2011. aug. 4. 07:54
 9/10 Allatkisokos ***** válasza:

Szívesen segítenék,de nekem most csak olyan állatom van eladó,ami neked kezdésnek kicsit drága lenne.(Blizzard,Tremper stb. 50 euro/db áron de van ami drágább)

Ajánlanám neked a teknőst mert tényleg meg tudja szokni az embert.(bár ő sem kötődik)Vagy vehetnél patkányt,bár lehet arra is allergiás vagy.A patkány a legokosabb rágcsálók közé tartozik,ő ténylegesen kötődne hozzád.Amennyiben mindenképp hüllőt szeretnél,ne gátoljon meg,hogy mit mondunk mert én is ennyi idősen kezdtem.Egy tanácsom lenne,csak olyat vállalj be,amivel elbírsz és gondozod,és a szüleidnek nem gond hogy tücskök meg egyéb rovarokat kell hazavinned,hogy megetesd.És tartsd szem előtt : A hüllők nagyon buta állatok,nem táplálnak senki felé érzelmi kötődést sem.

2011. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Állatkisokossal értek egyet, a patkány jó választás, most fogok venni :) vagy egér, nekem 4 egerem van, abból egyet nagyon ügyesen be tudtam tanítani(hátsó lábon járás, ugorjon innen ide, körbe forgás), még van 2 másik amelyik elfogadja a kaját a kezemből(hihetetlen aranyosak) , a negyedik meg eléggé antisoc, inkább a kisegereket szoptatja :)

egyébként van gabonasiklóm, nagyon ari állat, ajánlani tudom, ha bébit veszel az olcsóbb is tud lenni egy gekkónál/teknósnél :) jah, és a hüllőd soha nem fog ragaszkodni hozzád, ez van:/ jobb esetben hozzád szok , vagy alapból nyugis a természete(tapasztalat,mármint kígyóknál)

2011. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!