Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit gondoltok? Ékszertekinek...

Mit gondoltok? Ékszertekinek alacsony vagy középkategóriás sonka vagy párizsi mint mellék eleség hal mellé?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mellék eleségen hogy, én heti 3x etetem őket és ebből a 3 étkezésből mondjuk 1 csak sonka v párizsi pl.
2011. aug. 4. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne. Neked sem egészséges, hát még neki! A sok fűszer és adalékanyag egyáltalán nem tesz jót neki, nem beszélve arról, hogy rengeteg alapvető tápanyag nincs benne. (ugye a halat mindenestül megeszi, belsőségeket, csontokat is, ami ezekben nincs, és a hal mégis csak hal... ha legalább halsonka lenne:D)
2011. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad a teknősnek párizsit, sonkát adni!
2011. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 18:01

Akkor te se láttad még, hogy csinálnak párizsit vagy virslit, mindkettő ugyanaz csak a fűszer más.

Szőrtől kezdve bőrig, nyesedéket,Csontot, fejet szóval bedarálnak mindent

2011. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat. Maradok a szokásos étrendnél.
2011. aug. 4. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Emberi fogyasztásra szánt terméket ne adj nekik.

Kivéve gyümölcs, zöldség. Tavi halat adj.

2011. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon húst akarszadni neki és azt akarod hogy változatosan egyen, akkor fehérhalat adj neki az legyen a fő táplálék, esetleg lisztkukac néha, gammarus, teknősműzli, és én pl. fagyasztott kagylót és krill rákot is szoktam adni neki. ezeket állatkereskedésben valószínú megkapod. de adhatsz neki mellé gyümit és zöldséget is
2011. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!