Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel terrierek közt...

Jack Russel terrierek közt van közepes, vagy alacsony energiaszintű egyed is, vagy általánosítható, hogy a fajta jellemzően magas, ill. nagyon magas energiaszinttel bír?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen fajta kutyát, de max. közepes energiájú lehet. Ezt tényleg kilehet szűrni már kiskorban? Mert az enyém volt a legjobb, legnyugottabb az alomban,Bár 10 hetes volt. most meg.... Te Isten!Talán csak később látni igazán saját környezetben, együtt élve vele, hogy milyen is lesz majd,,,,mi?
2011. okt. 20. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
a terrier az terrier. A jack russel mégjobban. Nem fog találni fotelben 23 órát eltöltő terriert. Hacsak nem beteg
2011. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Esetleg ha egy beteg kutyát veszel.De az meg ugye nem jó.

Nekem kettő van és nagyon energikusak hiszen ez a fajtája.

De épp ezt szeretem bennük.Ha nyugodt kutyát akarsz akkor én nem a terriert ajánlom,főleg nem Jack Russel terriert.

2011. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van már egy magas energiaszintű ebem, ezért mellé egy nyugodtabbat szeretnék, de akkor talán nem ezt a fajtát választom. 2 ördögfiókával lehet, nem bírnék el!
2011. okt. 21. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!