Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! A gabonasikló betudja...

SOS! A gabonasikló betudja magát ásni a virágföldbe?

Figyelt kérdés
Virágföld és tőzeg van bent neki, és most nem találom sehol. Ha nem tudja beásni magát akkor elszökött. Ha kimászott a terráriumból hol keressem???
2011. aug. 7. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Igen be tudja.

Ha van egy kis rés a terráriumon akkor nézd át a földet, nehogy később derüljön ki, hogy elszökött...

Ha tényleg elszökött, akkor nézd át a meleg, szűkös helyeket...

Ha nem kerül elő akkor meg kell várni, hogy éjjel legyen és akkor ha minden jól megy előjön... Ilyenkor kirakhatsz neki egy naposegeret, hátha rákap, vagy beszórhatod liszttel a padlót és akkor látni fogod hova ment...Ha nem találod meg egyből akkor se add fel, mert volt már olyan, hogy egy hónap után került elő... Viszont jobb minél előbb keresni, mert most meleg van és ha kimegy a házból akkor nem valószínű, hogy meglessz...

2011. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) 2 perce találtam meg. Túrtam a földet és akkor bújt ki belőle. :)
2011. aug. 7. 14:59
 3/5 anonim válasza:

az enyém alatt kókuszrost van fakéreggel, egész nappal az alatt van, szinte csak éjjel jön elő :D

ha meg elszökne(ok tom hogy nem szökött) akkor szólj a szomszédoknak, főleg ha panelban laksz, nagyon hülyék (nincs rá jobb szó) tudnak lenni!(tapasztalat -.-)

ha pedig kertesház, akkor ajtó ablak folyamatosan zárva másfél hónapig, és akkor talán meglesz, de valszeg elszökne addigra :P

2011. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kertesben lakunk "szerencsére", de raktam egy 3as fehér ledet a terrárium tetejére, és azóta alatta hűsöl :)
2011. aug. 10. 00:31
 5/5 Kara Dominik válasza:
nekem az egyik gabonasiklóm elszökött és a Fotel belsejében találtam meg.aztán megint elszökött és nem lett meg...a másik gabonasiklóm pedig bebújt az itató alá és azt hittem elszökött
2011. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!