Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy teknős mennyire szereti...

Egy teknős mennyire szereti vagy fogadja el a gazdáját?

Figyelt kérdés

Van valamiféle ragaszkodás? Hallgat a "nevére"? Szereti, ha néha kézben van?


Soha nem volt még teknősöm, de szeretnék, nagyon jópofa állatkák.


2011. aug. 14. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, igazából gyakorlatilag semmi kapcsolat nincs a gazdával. Megtévesztő lehet, hogyha kajával közelítesz kajaidőben, akkor lelkesednek, de ez csak rögzült viselkedésforma. Nem interaktívak egyáltalán.
2011. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Platypus ***** válasza:
Egy teknős legfeljebb megszokja és elviseli a gazdáját. Ha ez megvan, akkor a legtöbb amit kaphatsz tőlük, hogy lelkesednek a kajáért és a kezedből veszik ki. A teknősökben inkább gyönyörködni kell. Ha ragaszkodó állatot szeretnél, akkor válassz inkább valami kisemlőst.
2011. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy teknős nem egy kutya, hogy hazaérsz és akkor a boldogságtól majd el száll. Hát a nevére nem igazán hallgat, de semmi másra se. Egy teknősnek kb annyi kapcsolata van a gazdájával, hogy ha elmész az akvárium előtt akkor kimászik a kőre és várja, hogy dobjál neki valamit. Inkább egy hörcsögöt nézzél, az jobban élvezi ha kézben van és még némi ragaszkodást is mutat feléd.
2011. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek a faterjának volt teknőse aki halgatott a nevére ;) nekem is van 8 teknősöm :)
2011. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Azt gondoltam, hogy nem vakarja az ajtót, míg haza nem értem, és a papucsomat sem hozza utánam... de azért csak jelenthetne valamit neki az, aki kegyetlenül elrabolta, és eteti:P


Egyébként memóriája mennyire jó? Legalább tudja, hogy mindig tőlem kap? emlékszik rám?

2011. aug. 24. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen tudja nekem is van 8
2011. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Merwoman ***** válasza:
attól függ : vizi teki pl a dobolásra jön elő a rezgést érzi alulról a szárazföldi teki pedig hallgat, és nem fogjátok elhinni ,de siet is ! :)
2011. szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Benke Petra válasza:
Lehet tul keson irok, de nekem van egy vizi teknosom es szeret kezbe lenni es maszkalni, valamint amikor bejovok a szobamba/latja hogy a szobamba mozgolodok akkor mindig kidugja a fejet a vizbol, ha kezbe van nem fel tolem, eleinte a hirtelen mozdulataimra reagalt de mar attol sem fel. :D
2022. szept. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!