Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyót szeretnék tartani....

Kara Dominik kérdése:

Kígyót szeretnék tartani. Szerintetek hülyeség?

Figyelt kérdés
a barátomnak van 2 kicsi Gabonasiklója és egy másfél méteres királysiklója és ezért megtetszettek ezek a kígyók
2011. aug. 14. 15:09
1 2
 11/16 Allatkisokos ***** válasza:

Egy kígyót nem lehet szelídíteni.

Idővel megszokhatja az ember közelségét,és alapjáraton vannak kevésbé agresszív fajok.És a sok okoska,aki osztja az észt,csak szólok,hogy a kígyó az egyik legbutább állat a földön.

2011. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó, igazat adok neked! Ne tartson kígyót, de akkor semmit se, mert a kutya is megtámadhatja a gazdáját. Aki egy állathoz nem úgy áll hozzá, hogy az egy állat(nem pl. kisbaba, akit babusgatni lehet), akkor a saját baja. Én nem így beszéltem a kígyókról... És így nem jelenthet veszélyt!
2011. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Allatkisokos ***** válasza:
Felőlem tartson nyugodtan kígyót,csak szerettem volna figyelmeztetni,hogy a kígyó nem kutya tehát nem azért kell tartani,hogy simogassuk.Egy kígyónak nagy stressz amikor benyúlkálnak hozzá és kiveszik,illetve egy kígyó nem kötődik az emberhez,ellentétben a kutyával.
2011. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
barátnőmnek van kígyója és tök aranyos bár sokba kerül és a felszerelése sem 1 forint de szerintem nem hülyeség.
2011. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen már megvan a királysiklóm és a gabonasiklóm. megvettem a barátomtól a királysiklóját meg az egyik gabonasiklóját úgyhogy hajrá
2011. aug. 30. 20:06
 16/16 anonim ***** válasza:

jól tetted hogy megvetted, amugy tény hogy nincsenek olyan érzései mint nekünk. Például nem fog ragaszkodni hozzád, nem fog szeretni, de megszokni meg fog. És ez nem ökörség, csak egy kis anatómia. Nincsenek az agyában olyan központok amik ezt lehetővé tehetnék.

Nekem szakállas agámám van és attól függetlenül hogy "nincsenek érzései" és tudom hogy szeret:p meg én is őt:D. De nagyon szép állatok biztos szeretni fogod őket:)

2011. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!