Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek baj lenne belőle?...

Szerintetek baj lenne belőle? A Többi lent!

Figyelt kérdés
A teknőseim 4 éve együtt vannak de anyukám be akarja vinni őket az iskolába de az egyik megállt a növésben mert ketten voltak és a látása sem valami jó ezért csak kézből eszik! Szerintetek rosszat tenne nekik ha most szétválasztanánk őket?
2011. aug. 30. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
észre sem venné, ha vak
2011. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
en nem vagyok valami nagy szakerto,de szerintem,ha szetvalasztjatok oket,es mar 4 eve eggyut vannak,mar megszoktak egymast,akkor mindenkeppen szomoruak lesznek,a teknosoknel nem tom hogy van de volt 2 horcsogom,2 evig eggyut voltak,amikor a lany belehalt a szulesbe,ra 2 napra meghalt a fiu is,nem akart enni,szomoru volt....Vidd el a beteg teknost allatorvoshoz,az majd megvizsgalja es megmondja mi a baja,es tanacsokat ad majd hogy mit kell veluk csinalni ha mindenkeppen szet akarjatok oket valasztani,amugy lehet hogy a kisseb erzekenyebb es a viztol is kijohet,sok siker es boccs a hosszu valaszert
2011. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: ELEGEM VAN EZEKBŐL A VÁLASZOKBÓL!! Nem írtam azt, hogy vak!!

A Másodiknak: Nagyon köszi! De már így hoztuk el, hogy nem volt 100as a látása de egyébként lát! De majd elvisszük! Még egyszer köszi!

2011. aug. 30. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
a teknősöknél mindegy nem lenne baj ha szét lennének választva,nem ragaszkodnak annyira egymáshoz.
2011. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj mert ha az állatkereskedésben 10-en vannak és kettőt megvesznek máris szétvannak választva szóval nyugodtan!
2011. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a többieknek is! :)
2011. aug. 30. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!