Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülü ékszerteknős kérdés?

Sárgafülü ékszerteknős kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kaptam születés napomra egy sárga fülű ékszer teknőst. Már van két vörös fülű. Nem voltam felkészülve rá tehát nincs neki akvárium meg felszerelés. Most szabadon van a lakásban és éjszakára egy ilyen Sparos vödörbe teszem vízzel. A kérdésem az, hogy ez így jó neki holnap 4 óráig? Vagy keressek másik megoldást? És még egy kérdés. 18 cm hosszú a páncélja. Mennyi idős lehet? A párom ezt elfelejtette megkérdezni a vásárlásnál.


Köszönöm a válaszokat.

17/L


2011. szept. 14. 20:50
 1/3 x) ***** válasza:
Fontos hogy meleg helyre rakd, oda ahol süt a nap. Egyébként szerintem nem lesz gond. Bár inkább tedd valami kis kádba vagy hosszabb "tálba" szóval valami olyasmiben amiben tud egy kicsit mozogni. :)
2011. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából tud mozogni. Jó nem egy 100 literes helye van, de nem kicsi. Akkor megnyugodtam. Jaj igen és reggel kapcsolok rá lámpát. Köszönöm a választ.
2011. szept. 14. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp szerezz be egy nagyobb akváriumot,aminek az 1/3 szárazföld.
2011. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!