Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyókat lehet tartani a...

Kígyókat lehet tartani a mérgükért? Megéri esetleg foglakozni vele? Mely hüllőket érdemes tartani eladásra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D felesleges.

Azt éri meg tenyészteni ami drága is,de nem is.olcsó is meg nem is.

2011. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
am meg hova adnád el a mérget?
2011. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan működik ez, lehet gyógyszeriparnak..nem tudom
2011. nov. 14. 21:25
 5/6 truthboy ***** válasza:
Tarts madárpókot. tanulmányozd, h hogyan nyírja ki a tücsköket ,egereket. de elöbb olvass roluk.neked mint kezdönek ajánlóm a brachypelma smithi-t , brachypelma vagans-ot,vagy grammastolákat. mert kézbevehetök és nyugisak. de jol ölik az állatokat. emberekre nemártalmas semmien madárpók. csak a fekete özvegy. max a töbi pók megcsip = darázscsipéssel.
2012. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt úgy elképzeltem most, hogy a kedves kérdező éppen lefej egy királykobrát:D Mégis ezt hogy gondoltad? Alapból rengeteg engedély kell, hogy emberre veszélyes hüllőt tarts, meg Magyarországon amúgy sem túl nagy biznisz az ilyesmi. Szaporítani viszont nem hülyeség, például királypitont, agáma fajokat esetleg leguánt.
2012. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!