Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol vehetek uv lámpát, ami...

Hol vehetek uv lámpát, ami kifejezetten ékszerteknősöknek kell?

Figyelt kérdés
Kerestem neten ,de nem találtam sehol,hogy egyáltalán milyen kellene.Nem nagyon van erre fele díszállat kereskedés,azért szeretnék neten venni.
2011. okt. 7. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem infralámpára gondolsz, nem uv-lámpára.
2011. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen foglalathoz kéne?

Hagen exo terra repti glo 8.0 lenne a legjobb, de azt tényleg egyre kevesebb helyen lehet kapni.

Esetleg 5.0 is elég lenne, ha elég erős (W)

A 2.0 gyenge, semmit nem ér.

A 10.8 szerintem túl erős, az sivatagi állatoknak kell, de ha keveset világítasz vele, és van árnyék akkor azzal is megoldható.

Sima foglalat:

[link]

[link]

Normál fénycső:

[link]

[link]


De ez fűtő világításnak nem jó, mert energiatakarékos, tehát nem sok hőt ad le. Annak valami terráriumfűtő, vagy infra kell.

2011. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] ilyenre gondolsz ? :)
2011. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most akkor szerintetek melyik lenne a legeslegjobb az infralámpa vagy uv vagy talán a sima?:)

Azért gondoltam az uv-re,mert az talán pótolja a napsütést télen amikor nem jutnak hozzá.Az infra meg csak meleget ad azt hiszem.Vagy tévedek?

2011. okt. 8. 13:23
 5/9 A kérdező kommentje:

második válaszoló,ezt a fénycsövet hogy kell használni vagy hova kell tenni?

Bár nem tudom lehet tényleg ez a sima körte lenne a jó választás.Csak lehet ez vörös fülű ékszertekiknek túl erős lenne.

2011. okt. 8. 13:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nincs meg a lámpa sem szóval még azt is be kell szereznem,valami állíthatóra gondoltam,hogy ne legyen túl messze se közel sem.
2011. okt. 8. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor a legelső link lenne a jó.
2011. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!!:)
2011. okt. 8. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Westendbe a Kutsera díszállatba lehet kapni.
2011. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!