Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 3,6-7 cm-es teknős mennyi...

Egy 3,6-7 cm-es teknős mennyi idős lehet kb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 16:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ohh, őket nem engedem még ki a szőnyegre :D Félek, hogy olyan helyre bújnak be, ahova nem kéne és nem tudom mivel elbarikádozni a helyet, mert mindenhova bepréselik magukat. Legutóbb barátom kis teknőse a hangfalba mászott bele. Kijönni persze nem tudott, meg azt hittük, hogy már nem is él, de szerencsére megúszta a kalandot :D Azóta a kicsik bent maradnak. Még a nagyobbat se merem elenegdni a szobába, féltem, meg nem akarom kihalászni se olyan helyről, ahol lehet valami baja lesz. Majd ha lesz végre szabadidőm annyi, akkor teknős barát szobát csinálok és a kicsi is kimehet :)

Igen, szerintem sincs rossz dolguk itt :) Amit tudok megteszek azért, hogy ne szenvedjenek hiányt semmiből. Egyedül a hely az amit sose fogok tudni biztosítani nekik( nagy). Nem tudok egy egész tavat biztosítani nekik :D... Pedig, ha tehetném megtenném értük:) De hát én is csak egy egyszerű ember vagyok:/ :)

2011. okt. 27. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!