Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen lett a teknős akvárium...

Milyen lett a teknős akvárium képek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

és voltak alul nekem kis kavicsok de nehez volt nagyon úgy a tisztítás úgy hogy tegnap kivettem a kavicsokat

de akarok olyan 3 cm kavicsokat az aljára amit jobban lehet tisztítani

amit a a kakálásáról ilettve :D nem tudok mitt tenni van benne tisztító de nem sokat segít :D :D

felrakom milyen volt kavicsokkal

[link]


2011. nov. 3. 10:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

én is kézzel szoktam most cseréltem ebben a pillanatban a felét :D :D :D és egy kicsit nem egy kicsit büdi a nagyok büdösebbek mind a kisebbek

amúgy tegnap estte nagyon ari volt aludtam halottam valami kocanást az akvárium felől feldőntöttte a követ amikor oda szaladtam nézett a kis aranyos pofijával és elkezdett pislogni annyira nunytogatta magát hogy vegyem a kezembe és amikor a kezembe volt odadorzsolde a kezmhez a fejét jajj nagyon szeretem annak elenére hogy büdösek :D :D :D :D :D

2011. nov. 3. 12:25
 12/19 A kérdező kommentje:
de a nagyokk büdösebbek ???
2011. nov. 3. 12:26
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon emlékszem már, hogy tizen-akárhány éve mennyire voltak büdösek. :P De szerintem egyrészt ugye nagyobbak is (értsd: óriásiak...), és ezen kívül ők négyen vannak... Szóval gondolom gyakrabban kell cserélni a vizet. Bár megmondom őszintén, hogy - számomra teljesen érthetetlen módon - néha pont a frissen cserélt víz büdösebb, mint a régebbi...

Amúgy nem kell megfulladni tőlük, ne ijedj meg. :) A szobámban vannak, el sem bírnám viselni. Szerencsére nincs nagyon ilyen gond. Télen amúgy kevesebbet esznek, és kicsit lassabbak is, ez természetes, ha ilyet tapasztalsz, ne ijedj meg. Most pucolni is ritkábban kell őket.


Egyébként nálam a négyből három imádja, ha a nyakát simogatom. :D

2011. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

ahah köszi jaj az enyém is nagyon imádja szoktam neki videón bekapcsolni teknősöket és elkezd mintha táncolni az enyém amúgy lány és tehetk még kérdéseket fel ??

neked mikor érték el 10 centit ,tudnál képeket fel rakni ? raktak már le tojást ?

2011. nov. 3. 12:41
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdezhetsz, persze. :)

Az enyémet a TV-re csak addig figyelnek, amíg valami nagyon villog, tehát gyors színváltozás vagy mozgás. Azért nem TV-znek kimondottan. :P


Huh, hogy a 10 cm-t mikor érték el... Passz. :s A növekedés gyorsasága függ az élettér méretétől, tehát most, hogy betetted egy szép nagy helyre, valószínűleg hirtelen nő majd egy nagyot. Ha egy ideje ugyanakkora helyen van, a növekedés lelassulhat - persze attól még nem marad törpe, nem kell megijedni. :) Szóval az enyémet is hirtelen megugrottak, mikor a mostani nagy helyüket megkapták, ami akkor még óriásinak számított (az idősebbek akkor lehettek olyan 10 cm-sek, a fiatalok meg még nagyon kicsik voltak. :)) Most már alig férnek el...


Privát üzenetben elküldöm a képeimet róluk, jó? :) De már azóta megint sokkal nagyobbak. :D


Egyszer volt tojás, legalábbis, amit észrevettem. Ugyanis minden gond nélkül megkajálták, és már így is csak a darabjait láttam. :( Amúgy, ha vízbe teszi, akkor nem valószínű, hogy lesz kisteki belőle, mert elvileg mozdulatlanul kéne állnia. Ha a víz "lökdösi", akkor sérül a tojás. Sajnos.


Az enyémekből valószínűleg három lány, és egy fiú. :P

2011. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ahah persze küldheted privátba nekem elejétől fogva ebben az aksiba vann köszi a választ majd még kérdezek :)
2011. nov. 3. 13:01
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha teknős akváriumot készítünk érdemes úgy kialakítani,hogy 1 harmada szárazföld 2 harmada víz,ugyanis szeretnek a parton időzni.

a víz magassága meg akkora legyen mint 3x a teki átmérője.

2011. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kismomo99 válasza:
szia! szerintem nagyon jó lett,de tegyél bele apró szemű kavicsot, vagy azokat a színes kis kavicsokat! na hello
2011. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kismomo99 válasza:
a kis kavicsokat úgy tudod könnyen tisztítani, hogy átrakod egy másik vmibe. és el kezded rázogatni,hogy a kaki le menyen alulra és onnan már könnyebb kiszedni
2011. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!