Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknősnek napozni megfelelő a...

Teknősnek napozni megfelelő a vasútnál található fekete kavics?

Figyelt kérdés

Forró vízben fertőtlenítettem, utána átmostam még párszor. Azonban észre vettem, hogy ilyen vörös színű réteg is van rajta. Okozhat bármi problémát a tekimnek, ha esetleg a víz leoldja róla?

Egyenlőre nincs rá keretem, hogy több ezer forintos boltit vegyek, úgyhogy ha valaki tudna más megoldást javasolni azt megköszönném:)


2011. dec. 6. 16:24
 1/9 anonim válasza:
Kimész egy építkezésre, és kérsz pár nagyobb kavicsot a sóderrakásból. A sín melletti kő szennyezett lehet olajjal, amit vízzel nem tudsz lemosni, és az a tekinek nem árthat.
2011. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a kavics eredetileg szürke. Ha te feketét találtál, azon kemény kis olajréteg lehet, azt meg a víz nem oldja. Egyébként is szennyezett, annyi helyről lehet követ szerezni, nemtom mért pont a vasúttól kell ami pont vacak.
2011. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a vasút mellől szedett kavicsok nem csak olajjal, de gyomirtóval is szennyezettek lehetnek, úgyhogy onnan inkább ne vigyél haza kavicsot... a legjobb egy nagyobb terméskő...
2011. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kj91 ***** válasza:
nem mertmérgező
2011. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Belátom nem volt a legjobb választás, ilyenekbe bele sem gondoltam. Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 6. 16:52
 6/9 Kj91 ***** válasza:
de a nagy kavicsokat se rakd be neki mert az meg rongálja a páncélját... sima sódert valahogy elkerítesz benne és az tökéletes neki
2011. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
A v asút melletti szürke, az nem kavics, hanem sin-kő. Vegyszerrel kezelt ( hogy ne gyomosodjon), és átitatódott már a vonatból kifolyó emberi ürülékkel, meg vizelettel. Plusz még a szerelvény olajozásához használt fáradt olajokkal, mosószerrel. Egy őskori sárkány se bírná ki, nemhogy egy teknősbéka.
2011. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell drága bolti,mi a Duna parton szedtünk nekik különböző méretű köveket,azon napoznak.
2011. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
építkezési sóder megfelel, a vasútit meg dobd ki
2011. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!