Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha az afrikai óriáscsigáimat...

Ha az afrikai óriáscsigáimat (achatina fulica) összeraknám más fajta afrikai óriáscsigával (pl achatina iredalei, az a fehér színű), akkor szaporodnának? Felemás csigák lennének? :D

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szaporodnának
2011. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért nem? abból indulok ki, hogy néger és fehér ember is szaporodik.
2011. dec. 15. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:

hááát megpróbálhatod:)

ha születnek picik kaphatok 1-et? :D

2011. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:)Azt,hogy miért ,én nem tudom megválaszolni,de nem fognak.Én is tartottam őket együtt ,klön külön egész kóloniákra osztódtak,de közös utód sosem volt. Eleve az iredalei elevenszülő,a fulica tojásokkal szaporodik,ez is gond.
2011. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, ez érthető, h az iredalei elevenszülő és ezért nem. De ha mondjuk immaculata meg fulica párosítás, amik szintén petéket raknak elvileg lehet nem?
2011. dec. 16. 19:57
 6/11 xbellsx válasza:
Nem szaporodnak. Bár szeretnek egymással "nemi életet" élni, az iredalei elevenszülő, míg a fulica tojásokat rak, így kizárt hogy kiscsigák születnének a frigyből.
2012. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xbellsx válasza:
A fulica és az immaculata sem tud. Más fajhoz tartoznak.
2012. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező egyébként neked nincs véletlenül szaporulatod fulicán kivül másmilyen csiguszbol? Szeretnék más fajtát is,de nem találok:c
2012. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincs sajnos, de én is szeretnék egy másik fajtát is. gondolom a fulica az elterjedtebb vagy nem vágom. de akiket ismerek azoknak is csak fulica van :-/
2012. febr. 8. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! A csigavilag.hu eladó csigák részlegét érdemes nézegetni, náluk születnek mindenféle ritka fajták is. Pl Achatina Achatina white body is lehet, hogy lesz hónapokon belül. Ami azért igazi különlegesség. :) De az index.hu Van ACHÁT CSIGÁD? nevű fórumja is hasznos.
2012. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!