Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Félek az amúrsiklómtól. Mit...

Félek az amúrsiklómtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 és fél éve én lettem a középiskolám amúrsiklójának a gondozója. Egyszerűen rajongtam érte, sokáig nem is volt probléma, ha meg kellett fognom, vagy ilyesmi, szinte a nyakamban is bátran tekergőzhetett.


A helyzet akkor változott meg, amikor néhányszor felém kapott, és párszor meg is harapott. Mindannyiszor tudtam, hogy az én hibám volt (pl. úgy értem hozzá, hogy nem látta, hogy közeledem felé, emiatt hirtelen megijedt), ennek ellenére ma már alig merem megérinteni, az meg ki van zárva, hogy a kezembe vegyem újra. Az ivóvizét is más cseréli ki neki, és rémálmaim vannak, amikben kiszabadul a terráriumából, és megharap. :S


Szeretném, ha minden olyan lenne, mint régen, de akárhogy próbálkozom, képtelen vagyok újra "nem félni" tőle. Szerintetek mit csináljak? :(


2011. dec. 25. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak, a kígyóknak nincs hallásuk. A föld rezgéseit érzékelik kitűnően. Ha odasétál a terráriumhoz valaki, már azt is jól megérzik.
2011. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Add nekem :)
2011. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én tudok jobbat edd meg abból baj nem lehet
2011. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jah igen, miután kiírtam én is a rezgésekre gondoltam, de ez már későn jutott eszembe, offolni meg nem akartam :P
2011. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!