Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gekkók kitudnak szökni a...

A gekkók kitudnak szökni a terráriumból?

Figyelt kérdés
Ha pl felmásznak egy díszre akkor ki tud mászni és a terráriumot mivel kell lezárni
2012. jan. 1. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
hálóval
2012. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 perc alatt kiszöknek! Szerezz dróthálót rá.
2012. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyim már szökött ki, de az nappaligekkó és tud mászni az üvegen is, a falon is tud gyorsan futni.


Kirohant egyik takarításnál, aztán fél évig nem tudtam megfogni, mert mindig felszaladt a plafonra. Télen hagytuk is, etettem a szobában, egy vödörbe raktam a tücsköket. Nyárra megfogtuk, mert az ablakokat ki kellett nyitni, nehogy a lakásból is kiszökjön.


Beraktuk a terráriumba és olyan mérges volt, csapkodott, meg minden hogy be lett zárva, szegényke :)

Azóta is be van zárva, de elég nagy terráriuma van, ami üveg tolóajtós és egy drótháló van a tetején.

2012. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy gekkóknak való, zárt terráriumból nem. Vegyél nekik megfelelő felszerelést, és nem kell aggódnod.
2012. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, még ha leopárdgekkó is (mivel annak nincs tapadókorongja) akkor is kitud.az enyém már kiszökött.



Ha kiszökött ajánlott a szobába, ahol volt a terráriuma nedves,tiszta rongyot tenni,mert arra elő szoktak jönni

2012. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!