Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kell ahhoz valamilyen engedély...

Kell ahhoz valamilyen engedély hogy krokodilt tarthassak?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezem,csak nem tudom mit kell intéznem hozzá.Nílusi krokodilról lenne szó.

2012. jan. 2. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
ha plüss akkor nem
2012. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
sztem engedéllyel se engednék. az megnő akár 7 méterre is és 700 kilót nyom. de ha mégis van rá vmi engedély akkor sztem a saját testi épséged miatt ne tarts F/14
2012. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
100%
Inkább nézz utána a törpe kajmánnak. Az is egy elvetemült és tapasztalt terraristáknak való állat, elég problémás és drága a tartása. CITES papír kell hozzá.
2012. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
B kategóriás jogosítvány elég
2012. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes állatnak számít, úgyhogy a CITES papír mellett a szomszédok beleegyezése után még jegyzői engedély is kell. Nem beszélve a megfelelő méretű terráriumról, ami egy nílusi krokodil esetében szobányi méret, de még egy kajmánnál is elég nagy.

[link]

[link]

2012. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kj91 ***** válasza:
77%
nem... ez ma már természetes dolog..... bármelyik sarki zöldségesnél kaphatsz krokodilt
2012. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,CITES
2012. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!