Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az nomális hogy az én kicsike...

Nikkikke kérdése:

Az nomális hogy az én kicsike kis ékszertekim, nem megy föl a szigetre és a melegítőn alszik?

Figyelt kérdés
múlthét péneken kaptam. És még picike.
2012. jan. 10. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Nem akarlak elkeseríteni, de az enyém folyton ott aludt, és egyszer csak elpusztult szegény.

Ilyen időben nagyon kell figyelni a hüllők szállítására.

2012. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de őt még csak most kaptam, és csak este alszik ott!

AMÚGY EGÉSZ NAP ÚSZKÁL.

2012. jan. 10. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Megvilágítjátok a szigetet? Mert annak az a lényege, hogyha odamegy, akkor melege legyen, napozzon. Amúgy vízben alszanak, tehát azzal semmi gond, amíg kicsik voltak az enyémek is mindig a melegítő körül nyomultak :)

Nagyon fontos, hogy gyakran cseréld a vizet, meg h változatosan etess. Adj nekik fagyasztott vagy élő halat, mert abból rengeteg kalciumot és vitamint nyernek ki, különben hiánybetegségük lesz és el is pusztulhatnak!

Tegyél be neki néhány búvóhelyet, hínárt, hogy biztonságban érezze magát. Ha felnőttkorukban biztosítani tudod a nagy helyet, vehetnél neki egy társat, úgy bátrabbak lesznek. Kövess el mindent, hogy biztonságban érezze magát, akkor majd kimegy a szigetre, és boldog lesz :))

2012. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi ez lehet hogy be jön
2012. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azért van ott mert fàzik

tegyél fel neki làmpàt,az fel melegìti és nem fàznak

2012. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!