Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknős tartók, megválasz...

Ékszerteknős tartók, megválaszolnátok a következő kérdéseket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az ékszerteknősök nem tudnak kérdéseket megválaszolni
2012. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antimod ***** válasza:
Én egy 95 éves, bölcs ékszerteknős vagyok, állok rendelkezésedre.
2012. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a teknőseim kb. 13 cm nagyok, és a következők a kérdések:

1: ti milyen fagyasztott halat szoktatok nekik adni? olyat amilyet mi megeszünk?

2: nincsen hőfokszabályozó az akváriumban. nembaj, ha langyos vizet öntök be, majd lassan kihűl, és az cirka 21°C ?

3: kitehetem őket a szobámba egy picit járkálni? persze egy papírt alájuk raknék, és figyelném őket, hogy ne menjenek el!

4: zöldséget milyet lehet nekik adni?

5: ti hány naponta szoktátok őket etetni? és hány naponta/hónaponta cserélitek a vizet?

6: lehet nekik berakni vízinövényt, vagy megeszik?

ennyi lenne, köszönöm a válaszokat és bocs, hogy nem a kijelölt mezőbe írtam, csak kistesóm szórakozott, amíg én nem voltam a gép előtt.. -.-

2012. jan. 16. 15:04
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem egy 16 éves tekim van.Nincs víz melegítője.Olyat is adhatsz neki amit ti esztek(hal)de lehet venni neki külön.De az enyém szereti a csirke húst is meg a párizsit is.A vízét akkor cserélem ha koszos.Enyém elég nagy szóval sokszor cserélem.nyugodtan kirakhatod a padlóra.Kétéltű így szeret sétálni is.újságot minek alá?Csal ráragad mivel vizes kicsit.A helyére rakj egy nagyobb követ ami kilátszik a vízből mert szeret rajta üldögélni és napozni.Rakhatsz neki sima langyos vizet az nem baj.Remélem tudtam segíteni.
2012. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok én naponta etettem de zöldséget nem adtam még neki.
2012. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, köszi. újságot csak azért akarok alá rakni, mert elég hosszú hajam van, és hullik, és nem tudom rendesen felporszívózni, és félek hogy belegabalyodik, vagy lenyeli. :)
2012. jan. 16. 15:38
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
van egészséges patak a közeletekben nyáron azzal etesd
2012. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"van egészséges patak a közeletekben nyáron azzal etesd"


nem tartom jó ötletnek,hogy patakból etessed..xd a patak,nem tartalmaz túl sok tápértéket,nem lenne elég egy teknősnek..:DD

szerintem,ha teheted etesd élő halakkal,Például akvaristák között körbekérdezhetsz,kinek van gerincferdüléses hala.Sajnos rengetegszer előfordul,hogy ilyen hal születik.És hogy ne szenvedjen el szoktuk pusztítani.Szerintem ők szívesen neked adják ezeket a halakat.Illetve nyáron a Balatonban te is foghatsz túlszaporodott "szemét" halakat, amiket tilos visszadobni és csalihalként szokták használni.Jó neki a fagyasztott hal is, de legyen változatos az étrendje..:)

2012. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kösz, patak nincs a közelben. ;D és nemhiszem hogy a halat megennék, legalábbis az élő halat.
2012. jan. 16. 18:26
 10/13 anonim ***** válasza:

"van egészséges patak a közeletekben nyáron azzal etesd"

úgy értettem,hogy a patak az víz és az ha patakot(vagyis vizet) eszik az nem jó..xdd

2012. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!