Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Király Piton vagy Csíkos Mókus?

Király Piton vagy Csíkos Mókus?

Figyelt kérdés
anyumékkal beszéltem és abban egyeztek bele hogy Mókus de sokkal jobb rajongója vagyok a pitonok iránt szerintetek melyiket (nem vagyok már kezdő terrarista) de kígyóm még nincs és ilyennel akarok kezdeni ! Ha valaki a Pitont ajánlaná akkor kérek hozzá leírást mekkora terrárium kell milyen fűtési technikát igényel hol helyezzem el ablakpárkányom vagy fény közelében stb vannak-e betegségei? kell e vitaminnal táplálni-e ? stb. (NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM AKI FELVILÁGOSÍT MINDENRŐL ÉS SZINTE CSAK ÖSSZE KELL VÁSÁROLGATNI A KELÉKEKET!)

2012. jan. 17. 15:33
 1/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Ennyi tudással egyiket se akard. Először olvass alaposan utána mindkettőnek, és utána dönts. Miért akarsz pont pitont, ha semmit sem tudsz róla? Gyanítom, a mókussal is hasonló a helyzet.
2012. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
egyértelműen mókust.:) sokkal aranyosabb mint az az undorító kígyó..fújj..
2012. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
utánna olvasta de szeretnék válaszokat akinek már van ! és tapasztalt ! mókussal is tisztában vagyok !
2012. jan. 17. 15:51
 4/10 A kérdező kommentje:
mit ajánlasz kezdő kígyónak ??
2012. jan. 17. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Gabonasikló
2012. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk volt mókusunk. Nyáron vettük, eleinte nagyon szerettük de mikor eljütt az agusztus vége és közeledett a téli álom egyre jobban elenségessé vált és már odáig fajult a dolog hogy meg is támadott minket . Végül vissza vittük az eladónak.


A kigyóknál pedig inkább 1. kígyónak nem pitont hanem gabonasiklót ajánlanék mert ezen meg tudnád tanulni hogy milyen bánni egy kígyóval és el tudnád dönteni hogy szeretsz e kígyókkal foglakozni és ha igen akkor a megszerzett tapasutalatt nagy részét át tudod vetíteni a nagyobb kígyóra! Sok sikert!!!!

2012. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális kommenteket !
2012. jan. 18. 00:34
 8/10 anonim válasza:
Anakonda
2012. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
én mókust azért nem tartanék, mert érzékenyek, és könnyen eltörhet a gerincük ha megvadulnak, és nekiugrálnak mindennek... imádom a hüllőket, a kígyókat is, de személy szerint jobban szeretem azokat az állatokat, amik növényt esznek... görög teknősök, leguán, botsáskák, kivételt képez az új jövevényem egy kék rák... Egyértelmű hogy a pitonnal nagy fába vágod a fejszédet, de megfelelően őrült, fanatikus hozzáállással, kellő könyv átlapozása, a terrárium legalább egy hónappal előbbi összebarkácsolása, elég kellene hogy legyen. Én nem lebeszélni akarlak a pitonról, de magamon tapasztaltam, hogy 10 éves teknőstartás sem elég egy teljesen más igényekkel rendelkező (nálam leguán) állat tartásához. Sok buktató jelentkezhet, amit kezdőként elkövet az ember... Én azt mondom hacsak lehet természetes napfény érje a hüllőket, mert azt nem pótolja semmilyen márkás égő sem...
2012. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jan. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!