Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan lehet királyteknősnek...

Hogyan lehet királyteknősnek legegyszerűbben napozót építeni?

Figyelt kérdés
Olyan megoldás kéne ami egyszerű, és viszonylag olcsó.
2012. jan. 17. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a Duna parton kerestünk egy sziklát,azt lemostam,ledörzsöltem, majd egy napig ecetben áztattam, utána egy napig sima vízbe ázott,lezuhanyoztam, és azt tettem nekik az akvárium közepére. Egy oldala kicsit meredek, de az összes többi oldaláról simán ki tudnak mászni a tetejére,illetve sokszor úgy fekszenek, hogy félig a vízben vannak, félig kint.
2012. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi olyat csináltunk, amit nehezen tudok elmagyarázni de lerajzoltam. :DD

[link]

szóval van fából egy napozórész, szilikonnal ragasztasz hozzá egy feljárót, amit vagy bevagdosol felexszel, hogy fel tudjon mászni rajta a teki, vagy nagyon lankásra csinálod, vagy műfüvet is tehetsz rá, és azon is meg tud kapaszkodni.

a napozó részre teszel két ilyen fém kampót, amikkel felakasztod és kész :)


van egy még egyszerűbb: mindezt parafából csinálni meg, és beragasztani szilikonnal az akváriumba.

2012. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 18. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a kisállat kereskedésekben műanyagot :) nagyon olcsón :) de arra nehezebben mászik i :) ha nagyobb akváriuma lesz akkor én is le szeretném cserélni csak még nem hiszem hogy beleférne :)(az igazi kő )
2012. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!